GuruAnimal.com

10 Nejdražších fotografie prodané v aukci

A to, co je tak zvláštního na fotografiích, pro který vpadne do vážného boje v dražbě? V naší kolekci si můžete prohlédnout na 10 nejdražších fotografií, které kdy byly prodány. A sice číslo jedna v žebříčku - skutečně šokující.

№10 - Edward Weston &lsquo svlečené Studies&rsquo-

Video: 10 Nejneobvyklejší spousta eBay aukci!

Edward Weston (1925).

Obraz byl prodán v roce 2008 v aukci za Sotheby`s $ 1.609.000. Na tomto obrázku je velmi stará, sahá až do roku 1925, autor zachycuje Tina Modotti, s kým on byl v lásce s, a kdo mu pomohl v jeho práci.

№9 - Dmitrij Medveděv &ldquo-Tobolsk Kremlin&rdquo-

Video: Nejdražší malování prodán v aukci

Dmitrij Medveděv (2009).

Fotografie Tobolsk Kremlu Dmitrij Medveděv udělal (v té době držel úřad prezidenta Ruska), to bylo prodáváno v roce 2009 na charitativní aukce "Vánoční abeceda" za 51 milionů rublů ($ 1,750,000).

Video: 10 Nejdražší fotografie světa

№8 - Neznámý autor &ldquo-Billy the Kid&rdquo- (1879-1880)

Neznámý autor (1879-1880)

Tuto fotografii Je to jediný autentický obraz legendárního amerického kriminálního Billy Kid, jeden z charakterů Wild West. Obraz byl prodán na každoroční aukci Brian Lebel&rsquo, s Old West Show & Aukce v Denveru. Podle Associated Press, obraz získal 25. června 2011 pro Williama Koch $ 2.300.000.

№7 - Cindy Sherman &ldquo-Untitled # 153&rdquo- (1985)

Cindy Sherman (1985).

Cindy Sherman - populární současný americký umělec, který pracuje v oboru inscenovaných fotografiích. Ve svých pracích, Sherman zachytí se v různých obrazech, v tomto případě publikum pocit, že mají tyto obrázky někde již viděli v nějakém filmu, někdo na večírku. Tento efekt je způsoben tím, že Sherman používané stereotypy populární kultuře. foto Sherman "Untitled №153" To bylo prodáváno v roce 2010 v aukci za $ 2.700.000.

№6 - Edward Steichen &ldquo-rybník - Moonlight&rdquo- (1904)

Edward Steichen (1904).

Foto Edward Steichen "Rybník v měsíčním světle"Vyrobený na počátku dvacátého století, byl prodán v roce 2006 $ 2.928.000. To je jeden z prvních barevných fotografií, které se objevily tři roky před širokým Autochrome snímkování procesu patentovaný bratři Lumière.

№5 - Andreas Gursky &ldquo-Chicago Board of Trade III&rdquo- (1999)

Andreas Gursky (1999).

To je ohromující výhled na stupnici, který popsal Chicago Chamber of Commerce. Díla Andrease Gurského ohromit detallizirovannostyu a jeho velikost: tato práce je vytištěn na plátno, 185h240 cm Při bližším zkoumání je vidět každého jednotlivce, co měl na sobě, která drží to, co je zobrazeno na monitorech, a podobně. V roce 2013, obraz byl prodán za $ 3.298.755.

Video: Mezi 10 nejdražších vůbec prodaných fotek

№4 - Andreas Gursky &ldquo-99 Cent II Diptychon&rdquo- (2001)

Andreas Gursky (2001)

Další dílo Andrease Gurského, který po dobu pěti let byl považován za nejdražší fotografie na světě. Na fotografii byl zachycen interiér jedné z výhodných obchodů 99 Cent. V roce 2007 v aukci Sotheby`s foto &ldquo-99 Cent II Diptychon&rdquo- byl prodán ukrajinský podnikatel Viktor Pinchuk pro $ 3.346.456.

№3 - Jeff Wall &ldquo-Mrtvé Troops Talk&rdquo- (1992)

Jeff Wall (1992).

Práce Jeffa Walla, „řekl mrtvý války“ je ve skutečnosti není fotograf a fotografická koláž zobrazující přepaden vojáky Rudé armády během války v Afghánistánu v roce 1986. Kritici poukazují na zřejmý vliv Goyových děl tento obraz je fiktivní událost, kompletní "Model a myšlení moc", Mimochodem, tato historická fikce byl prodán v roce 1992 za $ 3.666.500.

№2 - Cindy Sherman &ldquo-Untitled # 96" (1981)

Cindy Sherman (1981).

Dalším dílem Cindy Sherman, tentokrát z řad centeroldy / horizontály. Na snímku Cindy sama, ležící na podlaze v kuchyni s zmačkaný poznámka v ruce. Opouštět svou práci beze jména, Sherman opustil správnou interpretaci snímků publikem. Každý, kdo si zřejmě přišel na pravou podstatu obrazu, a to líto $ 3.890.500 a získal v roce 2011 v aukci Christie `s fotografií.

№1 - Andreas Gursky &ldquo-Rhein II&rdquo- (1999)

Andreas Gursky (1999).

O pět měsíců později, po prodeji fotografií Cindy Sherman "Untitled №96" První místo mezi nejdražší fotografiích pořízených práce Andrease Gurského znovu. Je to opravdu neuvěřitelné události, a to zejména s ohledem na cenu ($ 4.338.500) A skutečnost, že snímek byl nemilosrdně upravován autorem v editoru fotografií. Gursky odstraněno mnoho "extra" prvky z obrazu, jako jsou budovy a stromy, které podle autora, "poškozeni složení",

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com