GuruAnimal.com

Bílý nosorožec zpět do Keni

Video: Nechoďte kde los?

Vzácné severní bílí nosorožci jsou ve velkém nebezpečí - existuje jen osm odešel na světě. 20.prosince čtyři osoby - dvě ženy a dva muži - byli transportováni ze zoo v České republice, v centru zachování divoké zvěře v Keni, na podporu chovaných druhů.

Bílý nosorožec zpět do Keni


Fatou - jeden z osmi severních bílých nosorožců, které existují ve světě - odpočívá v kleci v zoo ve Dvoře Králové v České republice dne 17. prosince. O tři dny později to žena a tři nosorožci budou zaslány do Keni zahájit program rehabilitace zvířete náchylné k vyhynutí. Všichni čtyři byli v zoologické zahradě v roce 1960 ve snaze vytvořit africké safari park. Relativně chladné klima říci, že zvířata strávila většinu svého času na betonové podlaze cely. Pak nikdo očekávat, že tyto čtyři bude jedním z posledních bílých nosorožců na světě. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Bílý nosorožec zpět do Keni


Českých zoo pracovníci připravují boxy pro přepravu 19. prosince nosorožců - dva muži a dvě samok- nikdo z nich neměl potomky v posledních 20 letech. „Jejich kočár - poslední pokus, aby jim a jejich druh před vyhynutím zachránit.“ - říká Dr. Roba Bretta z organizace pro zachování druhů „živočichů & Flora International ». (Ami Vitale / pro msnbc.com)
Bílý nosorožec zpět do Keni


Čtyři rhino dorazil do Nairobi v Keni dne 20. prosince. Vědci doufají, že přírodní stanoviště tohoto druhu bude zvýšení porodnosti. V současné době, je pravděpodobnost narození nosorožce v zajetí je minimalizován. Poslední dítě narodí v roce 2000. (Ami Vitale / pro msnbc.com)
434 Návrat Rhino

Bílý nosorožec zpět do Keni


Krabice s nosorožci spadají do Nairobi v Keni. Oni byli pak převezen do přírodní rezervace zhruba 289 km Laikipii. „Když budeme mít štěstí, jedinečný gen bílých nosorožců může zvýšit populaci těchto zvířat,“ - řekl Richard Vigna - výkonný ředitel rezervy. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Bílý nosorožec zpět do Keni


Nováček bílí nosorožci byly instalovány pera s venkovních sportovištích. Na období aklimatizace, zůstávají v peru, budou postupně poskytovat více a více prostoru, a pak se nechá projít po parku. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Bílý nosorožec zpět do Keni

Conservation Center „Ol Pejeta“ je chráněn ozbrojenými keňské služby v oblasti životního prostředí, včetně člověka, nemohl odolat touhu vyfotit nově příchozích. Rangers ochraně volně žijících živočichů, včetně populace nosorožců od pytláků, lov pro jejich rohy. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Video: Ramat Gan Safari

Bílý nosorožec zpět do Keni


Nováčci nosorožci okamžitě upoutal pozornost veřejnosti. Někteří se divili, proč se bílí nosorožci volal, když oni jsou vlastně šedé. Ve skutečnosti je název poddruh pochází z nesprávné výslovnosti holandského slova "Wijde" (V angličtině, „A“), který popisuje jejich širokými ústy. V černých nosorožců, naopak ukázal čenich. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Bílý nosorožec zpět do Keni


Súdán - jeden z nově příchozích do Keni nosorožce - čichání trávy ve svém výběhu 20.prosince. Volné nosorožci žít až 40 let a může vážit až 2267 kg. Severní bílý nosorožec je poddruh bílého nosorožce, jakož i na jihu, který žije v Jižní Africe. Nejbližším příbuzným bílého nosorožce - Černý, který také žije v Africe. V Asii, kde žije tři druhy: sumaterský, indické a Javan nosorožce. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Bílý nosorožec zpět do Keni


Suni - jeden z nováčků severních bílých nosorožců do Keni - osvěžujících vodu na 20. prosince. (Ami Vitale / pro msnbc.com)

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com