GuruAnimal.com

Blesk zasáhl střechu domu zapálen

Lidé raději přečkat bouři v jejich domovech, s výjimkou stěnách a zavřenými okny chráněny. Však došlo v Británii incidentu ukázaly, že blesk může nejen dostat do domu, ale také nechat své počítače bez střechy nad hlavou.

V sobotu večer, obyvatelé jižní Yorkshire County svědky veselí prvků: ze střechy jednoho z domů zasažených bleskem, což způsobuje domu vznítil a nebe nad ním byla zahalena v hustém kouři.





Vyděšení sousedé, se obávat, že jejich domy bude dalším cílem blesku, běžel na ulici a nenechte si ujít příležitost k odstranění, co se děje na video.

Jeden z obyvatel, který nechtěl sdělit své jméno, řekl bulvární Mirror následující: &ldquo, jsem viděl, jak se to všechno stalo. Dům vypálil někde v 10-15 minut poté, co byl zasažen bleskem v něm. Nikdy jsem nic podobného neviděl! Pamatuji si, že jsme byli uprostřed bouře. Všude blýskl modrý záblesk, a začali jsme spěchat po domě, soustružení všechno v cestě&rdquo-.

Podle britských žen, vzápětí uslyšela výbuch tak silný, že se bál o život zbytku domácnosti.

&ldquo-Po jednom z útoků, cítil jsem se třesou zdi, a rozhodla, že blesk zasáhl v mém domě. Během pěti minut blesků udeřil několikrát, včetně zábradlí venku. A pak tam byl obrovský výbuch a všechno oslňující modrý záblesk. Bylo to neuvěřitelné! - přiznal svědka. - Pro lidi, narazil do pouliční sousedů byla přečtena hrůzu&rdquo-.

Brzy jsme dorazili na scéně záchranných služeb a zaměstnanců, a ujistěte se, že v chatě, zachráněného psa žádní lidé.

&ldquo-li hasičů zachránil rodinný oblíbený, přiběhl na ně majitelé domu a řekl, že uvnitř byly zlaté rybky. Pak záchranáři vrátili do domu a vytáhl akvárium s rybami. Oni (hasiči) zvládla svůj úkol. Naštěstí se nikomu nic nestalo, a to je ta nejdůležitější věc. Doufám, že se nám podaří získat nějaké peníze pro život v rodinném domě&rdquo-, - dodala.

V rozhovoru s novináři majitel domu Richard Lowe (Richard Lowe) uvedlo, že během bouře svou ženou a třemi dětmi byli v obchodě, a on byl na návštěvě kamaráda.

&ldquo-Jsem stále v šoku. Ale my všichni se podařilo uniknout strašlivé nebezpečí a škoda se nám podaří nějak&rdquo-, - dodal.

Překlad: fedpost.ru

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com