GuruAnimal.com

Cestovat na ostrov Sokotra

Sokotra - souostroví čtyř ostrovů v Indickém oceánu u pobřeží Somálska a Jemenu patřit státu.

Ostrov je překvapivě malý oblíbenou turistickou destinací, a to velmi dobrý důvod. Stačí se podívat na úžasné výhledy!

Letuška místní letecké společnosti. Z Sana'a do Sokotra jsme letěli v malém letadle kanadské společnosti Bombardier. Docela pohodlné. Letadlo také dvě mezipřistání (lidé vyjdou - pokračoval - v shuttle bus). Food - kus koláče a džus. Mimochodem, v létě kvůli silným větrům, velká letadla neletí na Sokotra - vítr je tak silná, že prostě fouká ...

Je to v kokpitu. Mimochodem na zpáteční let do Socotra, požádal jsem o kokpitu a nahrával off! Dojem, kurva!

Během přechodné přistání může jít "čerstvý vzduch"))))

Dragon strom. Jen tato instance - nejstarší a největší na ostrově. Tento strom je možné vidět i v jemenské mince.

All ostrov Sokotra - to je nějaký druh marťanské krajiny ... Kamkoli se podíváte - všude úžasnou krásu. Můžete jen tak sedět na zemi, rozhlédnout a "restart" jejich mozky ..))

Jediný slušný hotel na ostrově patří synovec bývalého prezidenta. Voda je teplá a studená. Tlak ve sprše je velmi slabá. Ale je tu klimatizace a stropní ventilátor. Náklady na jednu noc - $ 60. Ale u vchodu je zde barevný koš s "Kalashnikov"))

Naši řidiči. Tichý a mlčenlivý Gan (vlevo) a žolík Ahmed. Dobří. Ptám se, jak pak Ghanem, kolik mu je? Odpovědný - asi 30-32 .... Ukazuje Socotrans přesně nevědí, kolik jim je let a neslaví narozeniny ....

strom láhev

Chlapci na cestě prodávající řemesla. Tyto krevní vaky dračí stromy (sušené)

místní krásky

Tyto egyptské supi nás doprovází po celou dobu zájezdu. Jen zastavit, sednout k jídlu - jsou tady

Dalším způsobem, jak využít šátek. Říká se, že je to výhodné - záda a nohy uvolněné. Je to řidič jednoho z našich strojů Ahmed, mimochodem, je také velký fanoušek žvýkat kat)))

Girl prodává krev dračí strom




Boys od nejbližší vesnice. Obzvláštní potěšení v přimět je k zobrazení jen to, že zachycených snímků. Dokonce zpíval píseň v rytmu a tleskat pristukivaya kameny ... jsem natáčel svůj výkon na videu.

Náš překladatel Wael něco řekl chlapci a vrhli se na patách jako opařený. Ukázalo se, že řekl, že "Ruský nemá žádné děti a chce někdo z vás vezme s sebou domů")))))))))). Když utíkali !!!!!!!!!)))))))

To Katov trh na Sokotra. Každý pokoj prodat kočky. Vážil na váze a jsou baleny v obvyklých celofánu balíčků. Sokotra kočka se nezvyšuje, je přivedl k letadlu z Sana'a

Na ostrově ještě zůstal náš T-34. Pravdou je docela rezavé ... Až do teď, Jemenci vzpomenout, jak Sovětský svaz pomáhá Jemenu, a proto velmi přátelský k Rusům

i tanky

Tento typ ulice (existuje) v hlavním městě Socotra. Cestovali jsme v Land Cruiser. Osnovnogm stroje dovezené ze Spojených arabských emirátech. Import - duty-free, či spíše stojí za deset (10 !!!) dolarů. Všechny vozy bez SPZ. ptám "Proč?" odpověď "A proč? Tu a tak každý ví, navzájem",

Vzhledem k tomu, že žijeme v hotelu celý tým - natáčení filmu o světě vodvodny Sokotra. Přišel z Dubaje - celé letadlo. I s jejich nosičů ze Srí Lanky. Zařízení mají - jen prostor! No, je to vyschnout své věci ...

Pak hodinu nebo tak na lodi se dostaneme do zálivu Shuab. Skvělé místo - klid a panenská

Přes noc - camping. deset tun - spací pytel a pěnu. S pečlivě světlometů lucernou

Rybáři nám přinesl živé humry na večeři. Jeden humr stojí asi 10 $. Velmi vtipné peníze

Západ slunce v zálivu. Ostatně právě na těchto lodích honí somálských pirátů

Náš kuchař. Dokonale vařené! Menu na cesty sestával z humrů, ryby, kozí maso. Netřeba říkat, že to vše je nejčerstvější a velmi chutné. Obloha vařené rýže, zelenina směs, fazole. K snídani - ovesné vločky. Čaj, káva, voda, džusy, Pepsi (všechny vozilos s ním)

To je hnací silou našeho vozu kuchař Ali. Teta SAE mu Toyota Hilux, kde začal vydělávat na živobytí, zatímco házení ve škole .... Řekl, že o rok později se vrátí do školy "a teta silně kritizována")). Mimochodem spal přímo na podložce, zabalené do fólie. Na ránu říct, jak to běželo na kraby a štípl drápy))

Dědeček, který žije v Bay Shuab. Postavil sebe kamennou boudu a dívá se po pláži. Jeho synové žijí v nedaleké obci. Mimochodem, za návštěvu záliv s turisty berou malý poplatek

Vrátili jsme se z pozice v jeden den. Na zpáteční cestě jsme se setkali hejno delfínů - 100 ks (dle našeho doprovodného) natáčel, takže žádný fotografie. Jít dál.

Soudě podle toho, jak trapně velbloud pohyboval, byl nedávno narodila

Fascinující místo ....

Opět platí, že místní kluci. Jedou na písečné duny na troskách plastových kanystrech. Na hlavě nosí celofánové sáčky, takže písek nevstupuje a spěch z velké výšky! Také nahrával fotografie, no

Jedním ze zábavy místních chlapců - řídit starou ráfek kola

Zastavili jsme na cestě do vesnice, oběd, odpočinek. byli jsme se setkali)) Děti jsou pobíhají bosky se nevěnuje pozornost kameny a trny

Na oběd jsme připravili dítě. jíst jen kozy (a pouze do jednoho roku), samice nedotýkejte

Paní domu. Má 9 dětí, a postavu - modelovaná !!! Na pravé straně vidíte, jak vařit maso ve velkém hrnci (nebo jak se to jmenuje)

Jít dál. Chtěli jsme jet blíž k oceánu, ale uvízl v jemným pískem. Písek jako mouka, takže kola držet ne za to. Jeep uvízl v písku. No, to pomohlo tlačil místní ...

To není zabřednout do písku)))

Camel ječí a plivat nějaké hnůj)))

Všude válet kosti mořských živočichů a ryb. Možná, že žralok velryby a možná - já nevím ...

Celou cestu teplo ... právě koupala v moři ... Pak náš řidič řekl, že se blíží k oáze, v nichž dochází k sladkovodní jezero. Jedeme tam. Je třeba umýt, máčet ve vodě))) Vždy jsem chytil sám myslel, že kdyby nebylo Toyota, nebyli bychom prošli to! Kruzak - to samozřejmě super-duper auto za tyto silnice.

A tady je jezero .... Není jasné, kde v horách je sladká voda, kdy ostrov sám je uprostřed Indického oceánu. Sladkovodní jezero v horách ... úžasné ... a velmi pěkné ....

ibid

Kolem rybníka rostou datlové palmy. Ovoce padající do vody a krabi živí na nich ..

Děti s dítětem

Není to tak dávno na ostrově objevili jeskyni. Takový moment nemůže nechat ujít! Vezměte vodiče stoupání do jeskyně

Chcete-li vidět tento druh, je třeba se pokusit velmi těžké ... v žáru jít nahoru na kopec k jeskyni .... Vzestup průměrného člověka trvá asi 1,5 hodiny. Nezapomeňte si vzít alespoň 1 litr vody .. Ano ... teplota vzduchu během výstupu - asi 35 stupňů Celsia ... Je to druh vchodu do jeskyně oceánu je úžasné ...

Jiný pohled na vchod do jeskyně. Na pravé straně je možné vidět, jak jsem sám zavolal "Noemova archa", Pravdv líbí? Bude pokračovat v rámu blíže

Zde je blízko)))

Dovnitř .. bude pokračovat několik fotografií bez připomínek - stačí se podívat ... Sám jsem to viděl poprvé v životě

To je naším průvodcem do jeskyně. Došli jsme na konec trasy "vodě" - pak neřiďte. otázkou "Jak dlouho jeskyně?" odvětil "nekonečný", Říká:" Šel jsem na vodě po dobu dalších 20 minut - není konec, starší z vesnice odcházejí do dalších 30 minut - není konec", tak "nekonečný", Železná logika))

To pranishka až Pesher jako chůze po provnomu asfaltu. Nebyl ani pocení))) Co to říkám .... I já nekouřím, ale výstup byla dána není snadné .... Ale stálo to za to

Zde je další překvapení jsem našel u vchodu do jeskyně. Podívejte, to je samozřejmě něco zkamenělá. Dojem je, že se jedná o kmen stromu (v části). I když jsem si nejdřív myslel - páteř dinosaura)))))

Skrz krabi ...

To stále poměrně malé))

Zajímavým fenoménem na ostrově ..... Na skalách Dyuni čistého bílého písku .... V letních měsících je zde nafoukne vítr od oceánu ...

Tady je obrátil cesta)))

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com