GuruAnimal.com

Černá lovci

Tento příběh není výplod fantazie autora, to se skutečně stalo. Jeden můj přítel, jehož jméno jsem se z pochopitelných důvodů, nebudu jmenovat, mi řekl, že o tom, jak šel k jednomu z "černá" Lovci v Africe chytit exotická zvířata.
černá lovci


"Všechno to začalo tím, že jsem najednou zavolal jeden ze svého starého přítele a nabídl letět s ním do Egypta. A nejen to, ale v dané věci.

"Víte, chřipka společník spadl a vstupenky jsou již koupili. A ty jsi zoolog, zvířata pochopit. Pokud budete souhlasit - kompenzovat cestovní náklady, plus 30 procent ze zisku - jsou vaše. Tak jak se vám takové podmínky?"- Slyšel jsem, že přes praskání a syčení ve sluchátku. Nabídka byla lákavá, ale já jsem v žádném spěchu, aby vyjádřily svůj souhlas. "Podívejte se, je to všechno dobré, ale &hellip-, pokud byl uloven, co pak?", "honem" - řekl, že můj partner - "Nedělám první rok, mám všechno nastavit. Nyní je stejně bezpečné jako kožešina z Řecka nést",

Souhlasil jsem. Nebyly zjištěny žádné závažné případy v příštích dvou týdnech se neočekává, a touha po dobrodružství a touha se odchylují od zimy do léta překonala strach a lítost. Koneckonců, případ, ve kterém jsem navrhl zapojit, příteli, nebyl zcela normální. Bylo to o lovu a pašování zvířat.

Jeden můj kamarád&hellip- - velký odborník v tomto oboru již více než dvacet let v podobném obchodě. Začal zpět v sovětských dobách, kdy jsem pracoval zmeelovom v Turkmenistánu a zároveň dodávají obchodníci Bird trhu místních plazů a motýlů. Po rozpadu Sovětského svazu, kdy poptávka po hadího jedu upadl na zem, otočil jsem se do "černá" lovci a postupně "zarostlý" vlastní klientelu.




Letěli jsme na 5 dní. Měl jsem trochu běžet rychle zařídit potřebné dokumenty, ale je to po sobě zanechal. Vpředu Byla to cesta plná, jak jsem tehdy myslel, dobrodružství, překvapení a nebezpečí.

Takže, bezpečně přistát v Hurghadě, okamžitě sedl na starou autobusu vrak a šla do vesnice F., který se nachází v blízkosti hranice se Súdánem. V této malé obci, kamaráde vždy organizována základní tábor. Bylo to v jeho místních rybářů a přinesl celou řadu "exotické",

VF&hellip- byla malá, ale velmi pohodlné otelchik, něco mi připomínala si z filmu Antonioniho "profese reportérka", Pouze bez přízemí bar a bez klimatizace. "To je důvod, proč jsem raději jít sem v zimě, v létě teplo může vyhladovět" - Komentář mimo tento skutečnosti ...

Zdá se, že už upozornil svým přátelům "lovci" v předstihu, protože jsme neměli čas rozbalit, aby nás okamžitě začal hledat nějaké vousaté muže, oblečený v místním způsobem. Jsem pomocí znalosti získané zpět v anglickém zvláštní školy, jsem se snažil mluvit s nimi. Ale oni se jen usmál v odezvě, důraz se mě pochopit. Nicméně, když&hellip- komunikoval s nimi na nějakém hrozném směsi arabštiny a angličtiny, obvykle nemají opakovat dvakrát. "Zpočátku jsem si to nedokázal vysvětlit, musel kreslit obrázky" - přiznal - "Ale pak, nic použity. Jsou to místní "bludiště"Celá odchyt prochází ně. I každých 5 dolarů platit za organizaci odchytu",

Do večera, jakmile máme zavedené buňky a terária, které se začaly objevovat i samotní rybáři, mladí ragamuffins s sáčků a krabic.&hellip- k nim promluvil pár slov, vzal tašku a podal mi ji a hodil na typu run-vět "Deset pískomilové, dát do jedné třetiny"nebo "kaloni rodina, nemocný možná vyšetření a pátý",

Video: ArcheAge 2,9: Re-grade test - Trapper [Magie Speck]

Rychle jsem přistál a kontrolovány našimi "získávání"Připomíná, mimochodem relevantní epizody ze svého oblíbeného knihy George. Darrelle "psi Bafuta",&hellip- mezitím byla vypočtena "lovci", Všiml jsem si, že každý pád na pouhých 1-2 dolarů a žasl nad tím, jak nízké jsou ceny. "Low?" - Úsměv&hellip- - "Ano, mám ještě o půl dolaru I pokrývají více než! To není sezóna, takže jsou velmi drzá, zvedání cen. Konec konců, mnoho zvířat v režimu spánku, mají kopat a kopat za těchto lenoši - přesčas",

Další tři dny byly pro mě jako v noční můře. Od rána až do pozdních nočních hodin nevysušuje tok lapače. Prošel jsem rukama sto ještěrky, hadi (včetně zmijí a některé kobry), pískomily, myši echinated, ušatý ježci, pískomily a další malé ryby pouští. Zvláště památné kouzelné Nile kaloňů (netopýři původní vegetariány, které z nějakého důvodu se nazývá létající psi, ačkoli maso nemohou podstavcem) a Zorrilla. Nedávná velmi podobný skunky, jen mnohem více brutální a páchnoucí.

černá lovci

Zorilla. poddruh skunk

Navzdory skutečnosti, že neexistuje veterinární inspekce jsme neměli, a ještě víc, nikdo se zpracuje epidemie ušetřen našeho tábora stranu.&hellip- vysvětlit tím, že rybáři zde se specificky "dobře vychovaný" - jestliže jeden ze zvířat bude se zraněním nebo jen podezřelého vzhledu, on ne jen nedokázal vzít, ale "boss" sdělit. Po tom služby, jako "brakolova" nemá nikdo používat.

Na konci třetího dne se&hellip- řekl, že zítra bychom se měli vrátit do Hurghady. Celou noc jsme se sbalili buňky, krabice a terária ráno se ukázalo, že naše ruce jsou 5ogromnyh batohy, okraj plný různých zvířat. Nebyli jsme schopni spát, a zřejmě tak tam byla malá nehoda v autobuse.

Poté, co jsme se dohodli na "ocas" Naše rachotina a připraveni zdřímnout, as A&hellip-, díval někam do strany, najednou jsem spadl na zem okamžitě. Podíval jsem se na něj nechápavě, a můj přítel slyšel šepot: "Písek boa vylezl jsem ležela na něm. Tiše se naklonil a tiše vzít to pryč od řidiče, nikoli k upoutání pozornosti", Udělal jsem všechno, co žádal, ale přesto, had se podařilo ještě uhnout a utlumit mou ruku. "No, není to kobra" - blesklo hlavou.

černá lovci

Písek boa - je v poptávce mezi fanoušky exotické

Když se uprchlík bude přebývat v této oblasti a&hellip- vydechl úlevou: "Zdá se, že nikdo nevšiml. To je dobře. A to by byl první policista, aby donesl - jsou všichni bojí hadů divoce. A policie - no, však víte, jeho nikdy nám chybět na letiště "řetěz" převedena do",

Jeden den před odjezdem A&hellip-, takže jsem se starat o zvířata, vyšel někam. Vrátil se o tři hodiny později, potěšil jako kočka, cpal sám krém. "V pořádku, celní "tuk", Nyní přejděte ke dvěma důstojníky známých, přísahali jsme přísahali, že naše zavazadla bude chybět zítra. Ceny vzrostly, parazity - každý musel zaplatit $. 50 Ale to nic není naše, Rusko méně než sto neberou, paraziti",

černá lovci

Tento lov. Hladoví lvi.




černá lovci

A to je - vražda. Dobře krmených lidí. Oblíbenou zábavu z našich bohatých krajanů - Jeep Safari



Když letadlo vzlétlo, zeptal jsem se kamaráda, proč navzdory možným problémům se zákonem, je stále zapojen do pašování. Nebylo by levnější chovat stejné zvířat v zajetí? "Co ovšem není" - Propuštěný&hellip- - "Dobře si v duchu. Strávili jsme na naší cestě o něco více než $ 1,000. V Moskvě, mám všechny prodává za $ 5000 v nejhorším případě. A tak - a můžete získat 10 tisíc. Pokud závodu&hellip- zde tisíce pouze $ 20,000 muset investovat v první fázi. Jeden pronájem jak moc k jídlu. A pak je tu SES, veterináři, hasiči, ekomilitsiya - a všichni chtějí jíst. Nemluvím o náklady na údržbu zvířat",

"Velká ztráta?"- Zeptal jsem se - "Mnozí zemřeli?", "žádný" - zamyšleně odpověděl: A&hellip- - "Dva nebo tři procenta. Ale, víte, já většinou plazi, oni jsou snadnější k dopravě. Ale kdo se zabývá ptáky nebo velké šelmy - k horšímu, existuje více než polovinu jen během přepravy může zemřít. Mnohem po prodeji své nohy natažené. Po zakoupení, zpravidla ti, kteří se o ně postarat neví jak. Jerboa, například, jsou zřídka více než měsíc po prodeji živých - protože také dát zpět do spánku, je to nutné, a nikdo neví. Že matrice z nedostatku spánku",

černá lovci

černá lovci

Jerboa, který v Moskvě byty elementární umírá "Nedostatek spánku"

"A kdo pak bušil?" - Nenechal jsem se.&hellip- záhadně usmál: "To je něco jiného. Hlavní - je ve velkých obchodech mazlíčka, všechny jsou napájeny z pašování. Něco přes trh ptáků mohou být realizovány, něco, co se - přes internet. A některé jsem již předobjednali - Zorilla, například. Něco vědci koupit - no, to je čtvrtina z ceny jde, vážím vědu a její cena dělat"...
Pašování zvířat - ziskové aktivity. A je běžné v mnoha zemích

černá lovci

Lidé se rádi zvířata - musím držet pod zámkem, zabít šperky, oblečení a zbytečné cetky.


černá lovci

Video: tmavě Iron Trappers (Trapper Tmavě Iron)


Tento tygr byl zabaven během policejní razie v Hanoji. Skupina pytláci snažil se ho a jeho bratra prodat na černém trhu. Při nájezdu na zvířeti, zatímco pod sedativy, ale to se probudil a začal jíst v autosedačce.



černá lovci

Christine Kolodzeski ukazuje koberec divokých koček vzhledů. Není známo, kde byl měl jít do této velkolepé koberec.


černá lovci

Tyto tygří kůže a leopard - v pozadí - vydry bylo zadrženo ve Lhase v Tibetu, v roce 2005. Celníci přestoupil kůžích různých institucí, včetně Úřadu pro ochranu lesů v Nanjing, pro výzkum.


černá lovci

Často se zvířata usmrtí, aby jim udělat chutné věci pro bohaté klienty s rafinovaných chutí. To není tento případ.



černá lovci

Policisté, kteří bojují proti pytláctví, často přicházejí s ruskou mafií, latinskoamerických drogových baronů, teroristy a zkorumpovaných asijských diplomatů. Zdá se, že trestný čin je nějakým způsobem spojena s láskou vynikajících objektů. Tento kůň byl předložen k veřejnému projednání v Ženevě v červenci 2009.


černá lovci

Další nejprodávanější na černém trhu „věc“ - nosorožce roh. Lidé se mylně domnívají, že nosorožce roh nosí v prášku používaného v tradiční čínské medicíně jako afrodiziakum.


černá lovci

Žraločí ploutve nabízeny k prodeji na ulici v centrální čtvrti Hongkongu. Mnoho druhů žraloků staly obětí chudých asijských ekonomik - žraločí ploutve polévka je považován za pochoutku na svatbách a jiných hostin. Typicky fin je odříznut od dosud žijících ryb, které okamžitě hozen zpět do moře.


černá lovci

Alice Nyustend - herečka a profesionální panna - visela sama o žraloků háčky v okně kosmetický obchod «Lush» na Regent Street v Paříži s cílem přilákat pozornost lidí k problematice zabíjení žraloků. Říká, že pro jejich ploutve, chrupavky a masa ročně 100 milionů žraloků je zabito. Vyzvala lidi, aby kupovat kosmetiku, které obsahují žraločí chrupavky a navštívit restaurace, kde je použita žraločí maso.


černá lovci

Čínská kuchyně je opravdu vynikající. Tato živá jávský pangolin byl jedním z 46 zabaveného odboru ochrany přírody v Kuala Lumpur. Byly převezeny do restaurací v Číně. Ještěrky - chráněných živočichů. Na kilogram masa výtěžku 18,5 dolarů na černém trhu, a ve skutečnosti každá z těchto zvířat o hmotnosti více než 12 kg.


černá lovci

To iguana chycen v Medellin, Kolumbie. Její milenec bude prodávat exotické jako domácího mazlíčka. Leguáni hrozí vyhynutí, a pytláctví není poslední důvod, proč zde. V roce 2007, Kalifornie pokusil se vzít od Fuji do Ameriky tři mladí leguána, skrývání je v jeho protetickou nohu.


černá lovci

Vážnější krádež se snaží držet rodinní příslušníci Hasaneen v Gaze. Na fotografii můžete vidět člena rodiny s Sabrina - lvici, ukradené je ze zoo v Gaze v roce 2005. V roce 2007 se organizace „Hamas“ souhlasil s návratem lvice v zoo, kde to bylo nezbytné pro páření a plození. O dva roky později, Sabrina a její bratr Sakhera patřili těch šťastných, kterým se podařilo přežít válku.


černá lovci

Zabavováno zvířata zpět domů, jako v tomto případě. Zahraniční turisté pomáhají indonéské úřady vrátit domů do želv na Kuta Beach Bali. Námořní policie zabavila více než 100 mořských želv z lodi, jejíž kapitán byl zatčen za pytláctví a pašování.


černá lovci

Video: Filmy


V této buňce jsou Amazon papoušci se připravuje na návrat do Mexika. Oni byli zastaveni na hranici a předán mexické odboru zvířat Society ochrany.


černá lovci

Bohužel ne všechna zvířata jsou vráceny ke svobodě. Například tyto kanáry dusil na cestě z Limy do Brazílie. Výsledek: 66 mrtvých ptáků a 134 živě.


černá lovci

Video: Black Desert: Nostalgia. 7 měsíců později


Tyto orangutani bojují v ringu k radosti veřejnosti v Bangkoku, kde jsou ostatní opice nuceni oblékat v lidských kostýmů a tance. Thajská vláda zkonfiskoval všechna zvířata. Analýza krve a DNA ukázala, že se narodili v Borneo, kde byli a zpět.


černá lovci

Jeden bývalý orangutani boxerů v Halim Perdanakusuma letišti v Jakartě. On a 45 z jeho příbuzných se létání v oblasti ochrany zvířat v centru Borneo.


černá lovci

V případě, že alpaka vypadají trochu nešťastný, je to proto, že zavedli speciální mikročipy, k ochraně proti pašerákům. V roce 2004, peruánské Ministerstvo zemědělství zahájilo kampaň, aby se zabránilo zvířata z farmy krádeže. Alpaky prodávat za 150 $ za akcii v zemích, jako je Bolívie a Chile. Odtamtud, oni jsou prodávány v Avtsraliyu, Švýcarsku a v Americe za $ 5,000 za kus.


černá lovci

Existují samozřejmě i právní trhy, protože módy potřebovat tady takový tady kabelky, klobouky, kabáty a obojky. I když zvíře, hleděl do očí smrti z rukou člověka, ne jedno, jak to je zabit - legálně či nikoli.


černá lovci
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com