GuruAnimal.com

Televizní pracovníci BBC byla uložena pokuta 10.000 $

Zaměstnanci známé televizní kanál bylo nařízeno zaplatit pokutu za to, co vyvolalo dravce na ně zaútočit během natáčení v Norsku.

Představitelé města Špicberky, které se nachází v severní části Norska, byl pokutován $ 10,000 tým reportérů představující slavnou BBC televizního vysílání.




V rukou policistů dostal videa, která jasně ukazuje, jak dokumentární vyprovokovat útok ledního medvěda.

Jak se ukázalo, skupina novinářů dlouhou dobu plánuje natočit film "Rodina ledních medvědů, a já", V pojetí tvůrci televizního programu Reporter musel sledovat dravce v jeho přirozeném prostředí.

Speciálně pro tento veterán novinář Gordon Buchanan a jeho kolegové postavili jakousi skleněnou klece chránit se před možným útokem ledního medvěda.

Sedící v domě, člověk musel komentovat to, co se děje. Nicméně, novináři nevěděli, že se situace vymkne kontrole a rozzlobený dravec útoku na Gordon. Provozovatel byl schopen využít příležitosti a vzlétnout jako medvěd se snaží dostat ke zraněnému Buchanan.

Měsíc po incidentu, hlásil novinářům, že musí zaplatit pokutu ve výši $ 10,000.

- Ještě před natáčením, varovali jsme členy týmu posádky, která je podle našich zákonů, nemají právo přistupovat zvířata a zvláště vstupovat do kontaktu s nimi, - viceguvernér regionu. - To je flagrantní porušení pravidel.

Na druhé straně, co-producent televizních pořadů Jason Roberts, kdo střílel video na incident, vyjádřil svou nespokojenost se situací.

- Během 22 let své profesionální činnosti takovou situaci jsem se nikdy nesetkala, - řekl operátor. - Kromě toho, nikdy jsem použil zbraň proti zvířatům, a to i v sebeobraně.

Zpráva, že novináři BBC muset zaplatit značnou sumu peněz přišlo jako překvapení pro většinu z Gordon Buchanan. Reportér uvedl, že v příštích několika týdnech, hodlá napadnout trest.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com