GuruAnimal.com

Anekdoty

* * *

oznámení:
- I projít váš pes ... letní sídlo, auto bytu. 

* * *

Dvě kočky sedí na střeše, Baku a Oděse, a mluvit k sobě navzájem:
- Slyushay, mňau, že? 
- taki mňau

* * *




Víte, proč psi zvednout tlapku, když napsal?
- Vzhledem k tomu dávno psa močit na stejném plot. On shnilo, spadl a rozdrtil ji k smrti ... Protože všichni psi, když napsal, přilnout k plotu ...

* * *

To sedí na břehu řeky opice a kouří nějaké drogy.
Najednou to míjí bobra. Monkey viděl bobra a výkřiky:
- Beaver, bobr, naleznete zde
- No, co jste opice (blížící se jí)
- Beaver, kouřové to drogy.
- No opice Choy necítí jako já. A vůbec, já nechápu, co
Jste s touto plahočit špatně. Vyhrál jsem nejlepší konkrétně vodku a jít popyu
tím více zábavy.
- No tak, zakouřit, bude se vám to líbí - takže si to zkusit. na zde
vy převýšení. Pojď trávníku a zadržte dech.
Bober dlouhé, třicet vteřin dech - a nic, ale vůl
bolelo jsem. Poté se opice řekl mu:
- A dáte, a dotáhnout řeku pod vodou přeplavat.
Beaver zpoždění, ponořil a plaval. On se objevil na druhé straně, a jak dal
koule - padl do trávy a není vůbec nic myslet.
Seznamte se hroch, uviděl bobra a řekl: - Co jsi tak taschishsya?
- Ano, vy jste plavat na druhou stranu, tam opice takové nesmysly cool,
No tak, pojďme plavat.
Behemoth ponořila do vody, plaval na druhou stranu a objevil se před opice. 
Monkey ho - Bober jste che! 
Dojdou páry! Dojdou páry!

* * *

Video: HALL v slzách smíchu BEST JOKES IGOR Mamenko :-)

Naše kočka se bojí vysavače dřív, ale teď byl zapojen nic.

* * *

Beaver odešel z reklamy "KolgeytTotal" v reklamě "Blendamed"A to je to, co se stalo:
- Hej, bobr! Kaak máte lesklé zuby!
- Zuby, to je! Když se podíváte na mé koule!

* * *

Video: Výběr vtipy, vulgární vtipy 18+

Bulldog, chodí po dvoře, vidí pudl sedí na balkoně a říká mu:
- Pojďte na procházku.
- Nemůžu: Byl jsem zavřený.
- A budete skákat z balkonu.
- Jo, takže jsem měl tvář jako je ta vaše? 

* * *

 Dva přátelé:
- Počítat, jsem si koupil psa, jako normální pes, a ona byla chrt.
- No, Che, OK: běžet rychle, takže atletický, není to?
- Ne, říkám jí: "celý obličej!"A ona mi řekla: "Máte go-oh-oh-onish"....

* * * 

Gay! Friendly Beaver! 
- Opět, zavolej mi gay, žádný Colgate nepomůže.

* * *

Video: Nové příběhy ze Igor Mamenko !!! NARZHALSYA !!!

 - Brzy svatební majitel - happy dog ​​- že zbytky vůle! 
- Ano, ano - povzdechne kuřata.

* * *

Video: vtipy o policisty (video)

Jak zjistit skutečný majitel kočky


1. Když spí, skoro nepohybuje. A určitě nikdy pohnout prsty u nohou. 

2. V případě, že majitel spící kočku dát těžký předmět, bude se starat o celou noc, aby objekt spadl a nehýbal. 

3. Pokud hodíte majitel kočky ve spánku na břiše, že se něco dost vážné, by se usmívat a mumlání, ne probuzení: „Oh, odehrávající se v pořádku! Pojďte do kuchyně - Chci spát! " 

4. V dopoledních hodinách, ne razleplyaya oči, chodí do kuchyně po dlouhou dobu a vypadá na misku k jejich zaplnění. Iv případě, že kuchyň není jeho a kočky v domě čp. 

5. Mrtvý myš v pantoflích způsobujících majitel něha kočka.
6. Člověk by si myslel, že má vždy za studena, protože přišel do místnosti, byl okamžitě převezen do zavření okna a dveře zamčené. 

7. Pokud podáte pivní chipsy a sýrem, bude celý večer svačinu jen něco, co člověk, protože nelze míchat suché krmivo a přírodu. 

8. Majitel pravda teniska kočka v dopoledních hodinách je vždy ležet v obsazení postele. A v různých aspektech. 

9. pravda kočka majitel má vždy speciální hadřík nebo kartáč na mytí mísy Koshkin. 

10. Je pravda ailurophile, přišel domů z práce večer, první krmení koček, a pak jíst sám. 

11. Je pravda ailurophile nevyhodí obaly bonbónu do koše. Odvalil je do kuličky a hodí na zem. 

12. Při koupi věcičky sami, to ailurophile koupit pochoutky a kočku. A kočka, možná, v první řadě ... 

13. Oděv ailurophile rozhodne na základě: a) to nelepí na vlny (nebo z něj lze snadno očistit vlasy nebo vlasy není vidět) - b) je obtížné, aby se háčky. 

14. Je pravda ailurophile nikdy zavře dveře náhle. On je velmi pečlivě kryty a zanechává mezeru o šířce kočičí kostry. 

15. Každá květina v domě skutečného vlastníka kočky byl vykopán nebo smetla z okenní parapet alespoň 1 čase. 

16. Je pravda ailurophile muž leží na zádech nohy jsou vždy ohnuté - kočky často překročení břicho. 

17. Seznámení s někým, to je pravda ailurophile první věc, kterou určí, zda člověk má rád kočky. V případě, že kočka nemá rád skutečnou ailurophile okamžitě ztrácejí zájem o to, ne-li začíná být nepřátelský. 

18. Je pravda ailurophile vždy ví, který z jeho kočky jsou nyní přehrabovat ve skříni. 

19. Je-li pravda ailurophile, jít na záchod, vidí, že tam je kočka napjatě zabývající se podnikáním, měl by stát u dveří a trpělivě čekat na konec procesu, aby nedošlo k odradit ... 

20. Je pravda ailurophile při nákupu nového květinu nejdříve zjistit, zda rostlina je jedovatá pro kočky. 

21. Obecně platí, že květiny v domě pravého vlastníka kočky rodí výhradně pro domácího mazlíčka, který bude každý den v jejich okusování. 

22. Je pravda ailurophile vždy přesně ví, kdo to je dražší - kočka nebo manžel. 

23. Je pravda ailurophile nikdy ustlat pokud někdo spí (ne lidská člen rodiny). 

24. Je pravda ailurophile poté, co kočka několikrát se pokusil vylézt na okno, připravila speciální dosochki sedí na okně. 

25. Je pravda ailurophile i katastrofálně pozdě do práce v dopoledních hodinách, opožděné Pat přišel strávit jeho kočky. 

26. Je pravda ailurophile na ulici vidí první projeté vzdálenosti kočku a pak se člověk v rohu jeho vlastní. 

27. Je pravda ailurophile, viděl kočku na ulici, v okně na balkoně, atd. Reaguje prudce, jako kdyby viděl zvíře poprvé. 

28. Je pravda ailurophile vždy připraven vylézt na strom pro koťata. 

29. Když opravdový ailurophile uslyší zprávu, že polovina města není pod napětím, první myšlenka - „No, to zvíře suché potravy“



Zdroj: inet
Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com