GuruAnimal.com

Které zvíře je nejsilnější

Obsah článku

Fauna ve světě je velmi rozmanitá a tajemné. Obsahuje hojnost obrovské množství zvířat. Pravděpodobně ano, mnozí lidé chtějí vědět, co zvíře je nejsilnější na planetě.

Pojďme se s nimi seznámit blíže, a dozvědět se o nejmocnějších bytostí na naší planetě. Můžete se zeptat na tu samou otázku a na ni odpovědět. Zda je osoba schopna konkurovat v síle se zvířaty?

Například, ve světě nejmocnější muž zvedne hmotnost, která byla dvakrát jeho vlastní tělesné hmotnosti. Nyní se podívejme, zda se zvířata budou moci porazit jeho rekord.

indický slon

indický slon
indický slonTyto exotické a výkonné zvířata pomáhají mnoha lidí v Indii se vypořádat s velkými břemeny. Tato zvířata jsou používány jako vozidla pro přepravu těžkých břemen. Ve skutečnosti se jejich vlastníků, jsou prostě nenahraditelné, a přijít na pomoc každý den. Je známo, že slon je schopen zvednout náklad o hmotnosti několika tun. Ano, je to hodně, ale sám o sobě, zvíře může zvedat jen 1,7 váhu vlastní vahou.

leopard

leopard
leopard

Je to velmi krásné, ale nebezpečné a dravé zvíře. leopard schopný jeho silný čelist kousnutí zvíře lebky, jako je například antilopy a snadno vyrovnat se s lidskými kostmi. Ale je prokázáno, že neměl předčil lidskou silou. To může zvýšit ulovené kořisti, která nebude překračovat svůj vlastní tělesné hmotnosti na polovinu.

African korunovaný orel

African korunovaný orel
African korunovaný orel

Tento pták je jedním z nejsilnějších ptáků na světě. orel On je známý pro jeho agresivní a neustále se živí různých zvířat, včetně opic. Je známo, že se může zvednout do vzduchu jejich kořisti, která je větší než jeho vlastní váha čtyřnásobně. A to je téměř 70 kilo!

gorila

gorila
gorila

Tyto bojovní zvířata, která se podobají svůj lidský vzhled, mají záviděníhodnou sílu a impozantní výhled. Je třeba poznamenat, že v období páření, muži prokazují sójovou sílu soupeřů zvýšit obrovské balvany, aby dokázal svou nadřazenost. Toto zvíře je schopen zvednout hmotnost je desetkrát větší než jejich vlastní tělesné hmotnosti.

Nicméně, někteří hmyz nám nezdá být silným zástupcem živočišné říši. A to z dobrého důvodu. Mnoho z nich může dát šanci na mnoho zvířat.

mravenec

mravenec
mravenec

Může se to zdát neuvěřitelné, ale je to mravenec je považován za jeden z nejsilnějších zvířat na naší planetě. Tito malí tvorové při výstavbě jejich mraveniště carry stavebních materiálů, které jsou těžší než oni sami několikrát. Kromě toho, že bojují proti hmyzu, které jsou považovány za agresivnější než oni a přinášejí své mrtvé těla do domu. Je dokázáno, že obyčejný mravenec je schopen zvednout hmotnost, což je dvacetkrát vlastní tělesné hmotnosti. A list řezání mravenci, padesátkrát.

nosorožec brouka

nosorožec brouka
nosorožec brouka

Jedná se o neobvyklý hmyz odvozuje svůj název od neobvyklé vlnu, která se nachází na jeho čenichu a připomíná nosorožce roh. Tento brouk, který překonal rekord doručena mravence. Je schopen táhnout po zemi a táhne na jeho obrněné jednotky hmotnosti, která je větší než jeho vlastní tělesné hmotnosti 850 krát. Je to úžasné, a zdá se, že nikdo nebyl schopen konkurovat, ale to není pravda.

hnůj-brouk

hnůj-brouk
hnůj-brouk

Tento hmyz má poměrně velkou velikost asi 3-7 cm. Jen si představte, že je schopný zvednout váhu, která je větší než jeho vlastní 1140 krát. Že je místo, kde skutečný silák by mnozí říkají, ale ne, tam je jiný hmyz, který je opravdu nejsilnější na planetě Zemi.

tvrdá klíšťata

Pantsarny roztoč
Pantsarny roztoč

Toto zvíře je považován za nejsilnější na světě. Ano, on je schopen zvednout hmotnost, která snadno zvedne muže, ale je schopen přetáhnout na zem, a hmotnost, která překračuje 1180 násobek své vlastní tělesné hmotnosti.

Jako univerzální a krásné fauny. Je plný záhad a úžasných věcí. Příklad tohoto roztoči, který je malé rozměry byl povzbuzen k povaze těchto možností titanových.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné

© 2011—2022 GuruAnimal.com